Купи!

Фустан од брендот MOKKA

  • 50% Викоза и 50% Полијамид
  • Броеви од XS до Л
  • Достапна во светло зелена, светло сина, кафена и цигла боја.

1.790,00 ден

Compare

Опис

Фустан од брендот MOKKA

  • 50% Викоза и 50% Полијамид
  • Броеви од XS до Л
  • Достапна во светло зелена, светло сина, кафена и цигла боја.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Фустан од брендот MOKKA”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.