Купи!

Фустан од брендот MANGO

  • 89% Викоза и 11% Полијамид
  • Броеви од XS до L
  • Достапна во зелена и розева боја

1.790,00 ден

Compare

Опис

Фустан од брендот Mango

  • 89% Викоза и 11% Полијамид
  • Броеви од XS до L
  • Достапна во зелена и розева боја

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Фустан од брендот MANGO”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.