Купи!

Специјално отворен фустан

  • 100% Вискоза
  • Броеви од 36 до 48

1.700,00 ден

Clear
Compare
SKU: 25637 Categories: ,

Опис

Специјално отворен фустан

  • 100% Вискоза
  • Броеви од 36 до 48

Дополнителни информации

Броеви

36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Специјално отворен фустан”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.